Yine Yeni Yeniden

Go Back   Ask Perisi > Aşk Perisi Bilgi Paylaşım > Yaşama Dair > Astroloji Burçlar

Tags: , , , , , , ,

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-23-2013, 10:28 AM   #1
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Yengeç Burcu Yorumları, Yengeç Burcu 2014 Yılı Yorumu, Aşk Para Neler Bekliyor?

2014 Yengeç Burcu Yorumları, Yengeç Burcu 2014 Yılı Yorumu, Yengeç Burcu Aşk Para Neler Bekliyor?
Yengeç Burcunu 2014’de Neler Bekliyor?


2014 Yılında Yengeç Burcu’nu Neler Bekliyor?


2014’te olasılıkla aşk ve çocuklar sizi çok mutlu edecek. Bu yıl aşık olabilir ve hatta evlenip başka bir kent ya da ülkede yaşamaya başlayabilirsiniz. Yani, bir yabancıya gönlünüzü kaptırmanız çok mümkün. Evliyseniz ya da uzun süreli bir ilişkiniz varsa, eşiniz ya da sevgilinizle ilk günlerin romantizmini yakalayabilirsiniz. Mutluluğunuzun tek nedeni bu olmayabilir; ayrıca, çocuklarınızın başarılarıyla da gurur duyabilirsiniz.


1-27 Ocak ve 4 Mart – 6 Ekim dönemlerinde, Zodyak Çarkı’nın kayırdığı takımyıldızlardan biri sizin burcunuz! Bu yıl, özellikle de bu dönemlerde çok büyük olasılıkla sizi aşk ve çocuklarınız mutlu edecek. Yalnızsanız, bulunduğunuz çevrelerde büyük beğeni toplayacak, özellikle karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Dolayısıyla, aşka ilişkin sayısız fırsatla karşılaşacağınız söylenebilir. Ancak ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk istiyor olsanız bile, düşlere kapılmamalısınız. Eğer gerçekçi bakmayı başarabilirseniz, son on yılın en muhteşem ilişkisine başlama şansını elde edebilirsiniz.
Süregelen bir ilişkiniz varsa, sevgiliniz ya da eşinizin yoğun ilgisi sizi mutlu edebilir. Diğer bir deyişle, onun jestlerine, komplimanlarına hazır olmalısınız. “Yıllanmış” bir ilişkiniz varsa, bu yıl eşiniz ya da sevgilinizle ilk zamanların romantizmini ve heyecanını tekrar yakalamanız mümkün olabilir. Yaşamınızda görülecek sürpriz değişimler de, sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çok eğlenip yaşamınıza keyif katan unsurlar eklemeniz sonucunu doğurabilir. Çocuklarınız varsa ve özellikle yetişkin denebilecek yaştaysalar, onların başarılarından mutluluk ve gurur duyabilirsiniz.


Sizi, romantik doğanızla tanırız. Erkek ya da kadın olun, fark etmez; burcunuz “Anne”yi simgeler. Sevgi ve şefkat hissiyle başkalarını koruma eğiliminde olan daima Yengeçlerdir. Çocuklar söz konusu olduğunda, Aslan dahil olmak üzere hiçbir burç elinize su dökemez. Bu bağlamda güzel haber şu: 2014 yılında, çocuklarınız aracılığıyla en büyük mutlulukları tadabilirsiniz.


Bu yıl sevgilinizle birlikte katılabileceğiniz çok sayıda davet alabilir ve eğlenceye yönelik sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, parasal güvensizlikleriniz nedeniyle söz konusu eğlence şansınızı değerlendirmekten kaçınmanız da beklenebilir. Eğlenceli etkinliklerden tamamen vazgeçmek yerine, bütçenizi göz önünde bulundurarak yine hoşunuza gidecek birtakım aktivitelerde bulunmaya çalışmanızda yarar var.


Uzun süredir devam eden bir beraberliğiniz varsa, ilişkinizin tıkandığını görüp evlilik türü ciddi bir karar almanızın gerekliliğini hissetmekle birlikte, maddi olumsuzluklar nedeniyle geri adım atmanız da beklenebilir. Cesur davranmak için kendinizi zorlamanız ve içinde bulunduğunuz parasal güçlükleri aşmak için çabalamanız belki daha iyi olabilir. Çünkü parasal sorunların ilişkinizin gelişmesini önlemesi, ayrılık kararını da beraberinde getirebilir. Evliyseniz, eşinizle çocuk sahibi olmak ya da çocuklarınızın geleceğiyle ilgili konularda anlaşamayabilirsiniz ki bunların da gerisinde yine olasılıkla maddi engeller olacaktır. Her şeye rağmen sözünü ettiğimiz durumlar, yıl içinde çözümlenebilecek konular. Son olarak, 1-27 Ocak ve 4 Mart – 6 Ekim tarihlerinde, eşiniz ya da sevgilinizle birlikte harika geçecek sürpriz tatiller yapabilirsiniz.
Pismegatron isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2013, 02:57 PM   #2
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Yengeç Burcu Yorumları, Yengeç Burcu 2014 Yılı Yorumu, Aşk Para Neler Bekliyor?

2014 Yengeç Burcu

2014 Yengeç burcu için iş yaşamında olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Evli olanların ailelerine daha da zaman ayırdıkları , aile içi ilişkilerin güçleneceği eşleri ile uyum içinde oldukları aralarındaki sonunları tatlıya bağlandığı, ailelerin yeni bir bebeğin müjdesi ile genişleyeceği ikili ilişkiler anlamında güzel olumlu bir yıl olacak. İş hayatında kafanızı meşgul eden sorunlardan kurtulduğunuz daha uyumlu sizinle koordineli çalışacak takım arkadaşları ile problemsiz bir iş hayatı size bekliyor. Bu yıl içinde isteklerinize kavuşacaksınız bu yılın en şanslı burçlarından biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu yıl bazılarınızın kendi işini kurması yada bir akraba veya arkadaşları ile ortaklıkları söz konusu oluşabilir bu girişim oldukça karlı olacak ancak bu iş için mevcut olan işinizden ayrılmak gibi bir durum söz konusu olmayacak yani işinizi bırakmadan yapacağınız karlı bir iş daha söz konusu. Her ne olursa olsun bu yıl kazancınızda artış söz konusu. Yılın ilk üç ayından sonra eğer terfi derecesi olan bir işte çalışıyorsanız işinizde yükselmeniz söz konusu bu hiç beklemediğiniz bir anda gelişecek ve bu sizi oldukça rahatlatacak iş ortamında kıdeminizin artmasına rağmen iş stresiniz azalacak. Yetişkin çocukları olanları bu yıl düğün telaşı alacak. Bu yıl çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecek. Bu yıl yeni yatırımlar yapmanız söz konusu ev arsa alımı gibi. Bu yıl çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak. Sağlık sorunlarınızın artık sorun olmaktan çıkacağını da söyleyebiliriz, maddi manevi her anlamda rahatlayacağınız koca bir yıl sizi bekliyor buna bağlı olarak da stresiniz azalacak haliyle strese bağlı sağlık sorunlarınızın da ortadan kalktığını göreceksiniz.

Yılın ilk ayları ocak şubat dönemi iş hayatınızda yaşanacak ani gelişmeler pek çok fırsatı ayağınıza getirebilir, ayağınıza kadar gelen fırsatları iyi değerlendirin bu şanslardan faydalanın, ofis ortamına yeni katılan takım arkadaşlarınız olacak ve bu kişiler ile son derece uyumlu çalışmalar yapacak iş ortamınızın daha keyifli olduğunu göreceksiniz. Evli ve çocuk sahibi Yengeçler bu dönem de iletişimde son derece başarılı olacak çocuklarının eğitiminde yapmak istediklerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirler. Eş ya da sevgilinizle romantik bir dönem ilişkinizi daha iyi şartlara kavuşturmak tamamen sizin elinizde biraz ilgi anlayış ve doğru sözler mutluluğunuzu katlayacaktır.

Mart ayı çok hareketli olacak bu dönemde hayatınızda bir değişiklik olacak bu bir şeyin bitişi veya bir şeyin başlangıcı olabilir bu yeni bir yere taşınma, ani bir evlilik teklifi gibi bir değişim şeklinde yaşanabilir. Ay sonuna doğru alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Parasal anlamda güzel gelişmeler olacak kazancınızda artış söz konusu. Mart ayı hayattan keyif aldığınız gerek arkadaş ve gerekse ailenizle güzel vakit geçireceğiniz neşeli bir dönem.Nisan ayı yalnız olan yengeçler için çok şanslı aradıkları gerçek aşkla tanışmaları olası bu dönem aşk da çok şanslı olacaksınız adeta etrafınıza ışık saçtığınız pozitif enerjinizle çevrenizdekileri etkilediğiniz bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin karşı cinsten hoşlandığınız kişinin de sizden hoşlandığını fark edip güzel bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Mayıs ayı ikili ilişkilerde eşinizle ya da sevgilinizle son derece uyumlu olduğunuz bir dönem olacak bu dönemde bazılarınız çocuk sahibi olmayı düşünebilir. Bu ay içinde bazılarınız otomobil almayı düşünebilir.

Haziran ayı maddi açıdan doğru hareket edeceğiniz karlı yatırımlara yöneleceğiniz bir dönem bu ay içinde sizi sevindirecek bir gelişme olacak istediğiniz bir şeye kavuşmanız söz konusu olacak. Gene bu yıl sonu katılacağınız aile toplantıları ve düğünler gündeme gelebilir. Bu ay içinde aile içi ilişkilerin yoğun olacağını söyleyebiliriz. Ay sonu bazılarınız kısa bir tatil fırsatı bulabilir.Temmuz ayı sakin geçecek gerek eşinizle gerekse ailenizle ilgilendiğiniz keyifli vakit geçireceğiniz güzel bir dönem bu dönemde iş yüzünüzde bir azalma söz konusu olabilir.

Ağustos ayında ikili ilişkiler ve ortaklıklar anlamında oldukça önemli gelişmeler yaşanabilir. Yolunda gitmeyen mevzularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz dobra açık ve sert davranmanız olası. Sorumluluklarınızın artacağı bir dönem olacak. Bu ay içinde uzak bir yerden gelen bir akraba veya bir arkadaşınız misafir etme durumunuz olabilir. Finansal açıdan sizi zorlayan ortak harcamalar konusunda daha sakin davranmaya özen gösterin.

Eylül ekim gibi geleceğe güvenle bakmak adına yeni yatırımlar yapmanız bu konuda bir arayış içine girmeniz olası. Sosyal anlamda çok faalsiniz yeni bir hobi edinebilir kurslara başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Kasım ayında bazılarınızın işlerinde yükselmesi yada çalıştığı departmanı değiştirmesi söz konusu olabilir. Bekar olanların evlilikleri ya da bu yönde atılmış bir adım yaşanabilir.Aralık ayı yoğun çalışacağınız bir dönem olacak. Yeni şeyler öğrenmek düşüncelerinizi zenginleştirmek isteği içinde olabilirsiniz. Sizi mutlu edecek duygusal ilişkilerden kaçma malısınız. Sosyal hayatınızdaki hareketliliğin devam edeceği bu dönem içinde eğer kalbiniz boş ise arkadaş ortamında tanışacağınız kişi ile yakınlaşmanız söz konusu.
Pismegatron isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


                                                                                 
  Bize Yazin  Arsive Gözat Yukari Cik Rss Merkezi

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:20 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.1
  adidas ayakkabi