Yine Yeni Yeniden

Go Back   Ask Perisi > Aşk Perisi Bilgi Paylaşım > Yaşama Dair > Astroloji Burçlar

Tags: , , , , , , ,

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-23-2013, 03:10 PM   #1
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Aslan Burcu Yorumu, Arslan Burcu 2014 Yorumları, Aşk ve Para Neler Bekliyor?

2014 Aslan Burcu Yorumları, Arslan Burcu 2014 Yorumu, Aslanları Aşk ve Para da Neler Bekliyor?


Aslan Burcunu 2014’de Neler Bekliyor?
2014 Yılında Aslan Burcu’nu Neler Bekliyor?


2014, size olgunluk vaat ediyor! Geride bıraktığımız yılın ikinci yarısında hissetmeye başlamış ve harekete geçmiş olabileceğiniz gibi, bu yıl kontrolü elinize alarak yaşamınızı biçimlendirmek isteyeceksiniz. Birçoğunuz yaşamınıza ilişkin önemli bir adım atma eğilimini taşıyacak. Bazılarınız evlenirken, bazılarınız yeni bir iş kuracak, belki de ilk evine taşınacak ya da ilk çocuğuna sahip olacak. Romantik ilişkilerinizi ise gerçekçi bir bakışla değerlendirmeniz gerekecek.


Görünen o ki 2014’te kendinize tek ve büyük bir hedef belirleyeceksiniz çok büyük olasılıkla. Bu, belki de rüyalarınızı aşmakla eşdeğer anlama sahip bir yönelim olacak. Tam anlamıyla hedefe kilitleneceksiniz, inancınız ve azminizle beslediğiniz ruhsal gücünüz, amacınıza ulaşmanızı mümkün kılabilir. Bu yıl, kendinizi bilerek, isteyerek baskı altına alacak ama olasılıkla yaşamınızdaki en önemli kazanımlarınızdan birini sağlayacaksınız. Yeni yıl size güçlüklerle, sorunlarla birlikte gelebilir. Ama süreç sonlandığında, başka hiçbir unsur ya da kişinin sunamayacağı gerçek bir içsel doyumu, mutluluğu da beraberinde getirmiş olduğunu göreceksiniz.
Bu yıl gökyüzü evlilik, aşk yaşamı, ortaklık ilişkileri, sağlam bir gelecek kurma, sağlık, çocuklar, yaratıcı yetenekler, ev ve aile yaşamınıza vurgu yapıyor. Yani, yaşamın bu alanlarında sağlıklı bir yapı oluşturmanız gerekiyor. Şimdiye dek bunu yapabildiyseniz, sorunlarınız azalacaktır. Ama aksi durumda, yaşamınızda radikal değişikliklere zorlanacaksınız.


Bu yıl yaşamınız dönüşecek, daha iyiye sahip olabilmeniz için öğrenmeniz gereken dersler olduğu ortaya çıkacak. Eskiden oluşturduğunuz ama doğanıza aykırı ne varsa, sallantı geçirecek. Eğer temelde yanlış olan bu oluşumların yıkımına direnirseniz, yine çeşitli sorunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Yani, çoğunuz için yaşamsal bir kriz kapıda! Bu zorlayıcı dönemde, disipline olmakta zorlanabilir, yaşamın önünüze koyduğu güçlüklerle uğraşmak istemeyip işin en kolay kısmını tercih edebilir ve bir anlamda, büyümeyi reddedebilirsiniz. Ama bunun aynı zamanda, mutluluğu ve kişisel doyuma ulaşmayı da elinin tersiyle itmek anlamına geldiğini bilmelisiniz.


Umutlar olmadan yeni başlangıçlar yapmak zordur. Yeni bir işyeri kurarken, bebek sahibi olmak isterken, bir anlamda, suya ya da kuyuya bir taş atarız. Bu etkimizin bir de tepkisi olacaktır. Eğer hamlemiz doğruysa, bu aşamada yüklenmemiz gereken sorumluluklar bizi zorlamaz. Ama attığımız adım yanlışsa ve belli bir süre boyunca bunu görmezden gelirsek, gelecekte bir gün bize hatamızı düzeltme şansı sunulur. İşte 2014 yılı, size bu fırsatı sunacak! 2013 Mayıs ayından bu yana söz konusu durumları yaşamaya başlamış olabilir ve bu satırları okurken, “Ama ne şans!” diye düşünebilirsiniz. Unutmamalısınız ki hatalardan geri dönmek zordur ve bazen bir hatamızı onarmaya çalışırken, bir başka hata daha yapabiliriz. Yaşamın cilveleridir bunlar.
Bu yıl, spiritüel zenginliğe sahip olacaksınız. Belli dönemlerde sezgisel algılayışınız çok fazla keskinleşecek. Dolayısıyla, kendiniz için doğru olanı herkesten daha iyi sezip netlikle saptayabilirsiniz. Diğer yandan, bu zorlu yılda karşılaşacağınız güçlükler sizin için yepyeni konular olacak ve bu nedenle, eski deneyimlerinizden yararlanamayacaksınız. Olası sorunlar karşısında yeni formüller üretmeniz gerekecek. Doğru hedefe yönelmişseniz, çevrenizde size yardımcı olabilecek, iyi bir rehber niteliği taşıyan ve bu süreçte başarılı olma şansınızı artıracak kendinizden yaşlı ya da genç birisi olabilir. Bu kişi ya da kişilerin bilgi, deneyim ve görüşlerinden yararlanmak size önemli avantajlar sağlayabilir. Bu tür bir yardımı kimden alabileceğinizi düşünmeli ve gözünüzü açık tutmalısınız. İpucu isterseniz, yakınınıza bakmalısınız; eşiniz, anneniz, babanız ya da bir kardeşiniz olabilir sözünü ettiğimiz kişi.
Şimdiye dek sözünü ettiklerim, özellikle gerçeklikten kopmamanız yolunda yaptığım uyarılar nedeniyle, sizi kötü bir yılın beklediği izlenimine kapılmamalısınız. Bu süreçte, hiç kimsenin sizin için yapamayacaklarını siz kendiniz yapacaksınız. Sürecin sonlanmasıyla birlikte, sosyal konumunuzda bariz bir yükselme olduğunu görebilirsiniz. Yaşamınızı çok daha ileri noktalara taşıyabileceğiniz, 2013’ün ikinci yarısıyla birlikte başlayan ve 2014 yılında da tüm hızıyla devam eden bu süreci elinizden geldiğince iyi değerlendirmeli, zamanınıza sahip çıkmalı, ayaklarınızı yere basmaya çok ama çok dikkat etmelisiniz.
Pismegatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Alt 12-16-2013, 02:16 PM   #2
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Aslan Burcu Yorumu, Arslan Burcu 2014 Yorumları, Aşk ve Para Neler Bekliyor?

2014 yılı aslan burcunun yorumu:

Aslan burçları bu yıl sizin için iki farklı dönem gibi olacak yılın özellikle ilk dört ayı zorlayıcı biraz sıkıntılı geçecek ancak bu dönemden sonra bir o kadar rahatlama yaşayacağınız yılın ikinci yarısı size bekliyor olacak. Dediğimiz gibi yılın ilk yarısı özellikle -ilk dört ay-atlatıldıktan sonra sizin için bereketli,rahat,arzularınıza kavuşacağınız bir 2014 başlayacak.Bu yıl strese bağlı cilt sorunları yaşayabilirsiniz.Kış aylarında kilo problemi de yaşanabilir yediklerinize dikkat etmelisiniz fazla kalorili gıdalardan kaçının.Aslan burcu 2014 Ocak ayı sizi yoran yoğun bir çalışma temposu ile başlayacak iş yerinde çıkan problemlerle uğraşma durumunda kalacak bu arada ailenize daha az zaman ayırmaya başlamanız eşinizle aranızda ufak tartışmaların çıkmasına neden olabilir. Gerek özel yaşamınızda ki arkadaşlarınızla gerekse ofis ortamındaki arkadaşlarınızla tartışmalardan uzak durmalısınız. Duygusal davranmaktan kaçınmalı aradaki mesafeyi korumalısınız.

Şubat ayı sağlığınıza daha bir önem göstermeniz gerekebilir bu dönemde ufak çaplı rahatsızlık yada gıda zehirlenmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz özellikle tükettiğiniz gıdaların raf ömrünü dikkate alarak hareket etmeye özen gösterin. Kalbi boş olanlar bu ay sonuna doğru arkadaş ortamında hoşlanacakları biri ile tanışabilir ancak bu dönem başlayacağınız bir ilişkinin uzun soluklu olmasını yada evlilikle sonuçlanmasını beklemeyin.Kendinizi fazla kaptırmayacak sanız eğer kısa sureli iyi vakit geçireceğiniz bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Aslanlar 2014 Mart ayı maddi anlamda biraz sıkıntılı olabilir ödemeler konusunda zorlanabilir harcamalarınızda kısıtlama yoluna gidebilirsiniz. Mart sonu ilişkilerinde sorun yaşayanlar ani bir ayrılık kararı alabilir. Bazılarınız beraber olduğu insanın ailesi ile tanışmak durumunda kalarak beklemedikleri bir şekilde ilişkilerinin daha ciddi bir yönde ilerlediğini görebilir ancak bu durumun size huzursuz etmesi olası çünkü böyle bir ilişkiye henüz hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz mart ayı gönül ilişkilerinde biraz karışık bir dönem görünüyor zaten iş hayatınızda yaşayacağınız yoğunluk ve stresten özel hayatınıza yönelik ciddi kararlara hazır olmanız zor. 2014 burç yorumları gene bu dönemde eğitimle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir bu sizin kendi eğitim hayatınızla ilgili alacağınız bir karar olabileceği gibi çocuklarınızın eğitimi ile ilgili olumlu yada olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Nisan ayında maddi açıdan az da olsa bir rahatlama yaşanacak bu sizinde ümidi kestiğiniz üzerinden uzun zaman geçmiş bir ödemenin gelişi ile olabiliceği gibi miras yolu ile gerçekleşecek bir satıştan elinize geçecek bir miktar parada olabilir.Ancak dediğimiz gibi maddi bir rahatlama hissedilecek.Gene bu ayda bazı aileler aileye yeni katılacak bir bireyin müjdesini alabilir.Nisan ayında size mutlu edecek haberler alacaksınız. Özellikle aile ve yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak.

Mayıs ayı yoğun bir iş temposu artan kazanç görünüyor.Bu terfi etmeniz neticesinde de olabileceği gibi kendi işinizin patronu iseniz işlerinizdeki artışın yada sizin için bereketli bir ortaklığın sonucunda da olabilir.

Haziran gibi ofis ortamında yeni çalışma arkadaşlarınızdan birine karşı duygusal anlamda bir şeyler hissedebilirsiniz ancak bu kişi sizin için iyi bir seçim değil ilerleyen zamanda canınızı sıkacak gelişmeler yaşayabilirsiniz mümkünse hiç başlamayın özellikle uzun zamandır devam eden sorunsuz bir birliktelik yaşıyorsanız var olan ilişkinizi riske attığınıza değmez.

Temmuz gibi iş hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir yeni bir göreve getirilebileceğiniz gibi mesai arkadaşlarınızdan birinin görevine kısa süreli bir geçiş yapmanız söz konusu olabilir. Parasal anlamda daha aktif ve hırslı olacaksınız. Aile büyüklerinden birinin sağlık problemleri ortaya çıkabilir.

Ağustos ayı iyi bir tatil ya da beklenmedik bir iş seyahati olabilir bu dönemde kısa süreli yolculuklara çıkmanız olası ancak her nereye ne için gitmiş olursanız olun son derece memnun döneceksiniz. Ay sonuna doğru akrabalarınızla ya da komşularınızla ilgili daha doğrusu yakın çevrenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir buda çevrenizle gidiş gelişlerinizi artıracak yoğun bir trafik yaşanmasına sebep olacak.

Eylül ayı gayrimenkul alım satım işleri yaşanabilir bu size ailenizden kalan bir ev ya da evli iseniz eşinizin tarafından miras yolu ile edinilmiş bir mal olabilir. Evliliğinde sorun yaşayanların hayatlarında mucizeler yaşayacakları bir döneme gireceklerini söyleyebiliriz. Gerek eşiniz gerekse siz daha sabırlı daha anlayışlı bir döneme gireceksiniz bu zaman zarfında iki tarafında alilerinin karşılıklı anlayışlı tavırlarıyla ilişkinize yönelik olumlu gelişmeleri desteklemeleri de sizi birbirinize bağlayacak. .Gene bu ay içinde aşk konusunda ani ve hoş gelişmeler yaşamanız mümkün özellikle kalbi boş olanlar ya da ciddi bir ilişki arayışı içinde olanlar için güzel gelişmeler yaşanacak. Beklediğiniz kişi ile ortak bir dost ya da arkadaş vasıtası ile tanışıp sağlam temellere dayalı ileriye yönelik ciddi bir ilişkinin başlaması muhtemel. Güzel paylaşımlarınızın gölgelenmemesi için bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir, dikkat. Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek alabileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün.(aslan burcu aşkları resmi)

2014 Aslan burçları için Ekim kasım ayları iş yaşamınızla ilgili önemli kararlar almamalı ve bu konuda duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz.. Her şeyi ben bilirim tarzında hareket ederseniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. kaslarınızla ilgili ufak tefek ağrılarınızı ihmal etmeyin ilerleyen zamanda ciddi rahatsızlıklara dönüşmeden müdahale etmenizde fayda var. Çocuklarınızla ilgili problemler ortaya çıkabilir arkadaş çevrelerini beğenmemeniz den dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili yeniliklere gidebilir yeni eşyalar alabilir yaşam alanınızda sizi mutlu edecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Aralık ayında özel yaşamınızda bir takım karışıklıklar olabilir eşinizin ya da sevgilinizin kıskançlığı yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gene bu dönemde bazılarınız otomobil alabilir ya da mevcut otomobilini değiştirebilir.
Pismegatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


                                                                                 
  Bize Yazin  Arsive Gözat Yukari Cik Rss Merkezi

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:20 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.1
  adidas ayakkabi