Ask Perisi

Ask Perisi (/)
-   Astroloji Burçlar (http://www.askperisi.net/astroloji-burclar/)
-   -   2014 Oğlak Burcu Yorumları, Oğlak Burcu 2014 Yorumu, Oğlaklar Aşktan Neler Bekliyor? (http://www.askperisi.net/astroloji-burclar/3393-2014-oglak-burcu-yorumlari-oglak-burcu-2014-yorumu-oglaklar-asktan-neler-bekliyor.html)

Pismegatron 09-30-2013 09:57 AM

2014 Oğlak Burcu Yorumları, Oğlak Burcu 2014 Yorumu, Oğlaklar Aşktan Neler Bekliyor?
 
Oğlak Burcunu 2014’de Neler Bekliyor?


http://fc02.deviantart.net/fs70/f/20...2e-d49gxpx.jpg

2014 Yılında Oğlak Burcu’nu Neler Bekliyor?


2014’te yepyeni sosyal ortamlara girmeye hazır olmalısınız. Bu yıl çok farklı çevrelerden, çok sayıda yeni dost edinecek, eski arkadaşlarınızla da “yaşamı paylaştığınız” için mutluluk duyacaksınız olasılıkla. “Sırlar” ya da çok önemli destekler arkadaşlıklarınızı bu kadar özel kılacak belki de… Bir arkadaşınızın size, maddiyatla bağlantılı olağanüstü katkılarda bulunması sonucunda umutlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirebilecekken, bir başka dostunuz nedeniyle ciddi kayıplara uğramanız olasılığı var. Buradan da tahmin edebileceğiniz gibi 2014 yılında birincil konunuz para yönetimi ve sahip olunan değerleri korumak olacak.http://fc05.deviantart.net/fs70/i/20...ic-d2zo8up.png

Son olarak, sürpriz aşklara hazır olmalı ama aynı zamanda, dünyaya bir sis bulutunun ardından bakacağımızı da hiçbir zaman unutmamalısınız.Sizin için toplumsal konumunuz ve dışa karşı iyi görüntü vermek çok önemlidir. Dolayısıyla, hiç kimseye bir şeyler borçlu olmayı istemezsiniz. Bu nedenle de, yine hiç kimseden kolay kolay bir şey talep etmezsiniz. İnsanların başkalarına “muhtaç” durumda olması, sizin için kolay anlaşılır bir konu değildir. Karşılığını ödemeden birilerinden herhangi bir talepte bulunmayı, gizliden gizliye ayıplarsınız. Çünkü size göre, çalışır ve sorumlu davranırsanız, para ile ilgili bir derdiniz de olmaz. Çoğunlukla kötü durumda olanlara yardımcı olmakla birlikte, bunu içten gelerek yapmaz, en azından yargılayıcı davranırsınız. Ancak, 2014 yılında birtakım parasal güçlükler içine girmeniz nedeniyle sözünü ettiğimiz durum değişebilir.
Şunu unutmamalısınız, insanız ve hepimizin zor zamanları olabilir; yinelersek, başkalarının acılarına karşı hassasiyet göstermeli ve siz de gerektiğinde yardım istemekten çekinmemelisiniz.Bu yıl harika arkadaşlar edinebilirsiniz. Yaşama derin bir kavrayışla bakan, rahat insanlar etrafınızı çevirebilir. Bu biraz da, sizin iyi bir arkadaşın sahip olması gerekli nitelikleri taşımanızdan kaynaklanıyor olsa gerek. Arkadaşlarınız çok farklı çevrelerden gelseler de, onlarla sizi buluşturan bir ortak payda olacaktır ve bu özellik tümü için geçerliliğini koruyacaktır. Eğer son birkaç yıldır evlilik, kariyerinizdeki yoğunluk ya da bir başka nedenle görüşemediğiniz arkadaşlarınız ya da bir arkadaşınız varsa, onlarla yeniden birlikte olmaya başlayabilirsiniz.


http://fc03.deviantart.net/fs70/i/20..._noomxbass.jpg

Bu yıl elde edeceğiniz en büyük kazançlar ya da uğrayabileceğiniz en ciddi zararlar, sosyal ortamlarda tanıştığınız kişiler aracılığıyla gelebilir. Bir arkadaşınız sizi yanlış insanlarla tanıştırarak, iyilik yapmak isterken ciddi zararlarla sonuçlanacak bir yöne itebilir; buna karşın diğer bir arkadaşınız, olağanüstü fırsatları ayağınıza getirerek maddi sorunlarınızı büyük oranda çözümlemenizi sağlayabilir. Daha dar kapsamlı olarak bir arkadaşınız size destek vermeyi reddeder ya da borcunuzu zamanında ödeyememeniz nedeniyle aranızda tatsızlık çıkarken, bir diğerinin size önemli katkılar sağlaması, yıl içinde yaşanabilecek detaylar arasında sıralanabilir. Yılın belli dönemlerinde, tüm bu olumlu ve olumsuz durumları bastıran çok hoş gelişmeler bekleyebilirsiniz: Bir arkadaşınız size çok önemli bir katkı sağlayarak içinde bulunmanız muhtemel finansal sorunları neredeyse kökten çözümlemenizi sağlayabilir.

Pismegatron 12-18-2013 01:51 PM

2014 Oğlak Burcu Yorumları, Oğlak Burcu 2014 Yorumu, Oğlaklar Aşktan Neler Bekliyor?
 
2014 oğlak yorumu:

2014 oğlak burcu gerek siz gerekse sevdikleriniz açısından son derece güzel güzel,mutlu olduğunuz maddi ve manevi anlamda rahatlayacağınız bir yıl olacak kısa seyahatlerinin yaşanacağı maddi açıdan beklemediğiniz olumlu gelişmelerin gerçekleşeceği bir yıl sizi bekliyor. ikili ilişkilerde partnerinizi gerçek manada uyum sağlayacağınız bekar olanların ilişkilerini daha ciddi boyutlara taşıyacağı koca bir 2014 sizi bekliyor. Bu yıl sağlık açısından önemli bir problem gözükmüyor ancak tansiyona bağlı bağlı olarak hafif baş dönmeleri yaşanabilir kış aylarında soğuk algınlığı gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız kulaklarıyla ilgili problem yasayabilir kulak ağrısı yada duyma sorunu gibi bu sorunu önemseyip hemen doktora başvurmanızda fayda var. Eğitim hayatı devam edenleriniz için de oldukça güzel gelişmeler yaşanacak.

http://th09.deviantart.net/fs17/PRE/...hiefoworld.jpg

Ocak ayı 2014 burç yorumları oğlak burçları içinher yönden güzel olacak arkadaş çevrenizle berber olduğunuz güzel yemeklerin yendiği toplantıların yapıldığı yeni yüzler tanıyacağınız sosyal açıdan son derece aktif olduğunuz bir dönem.Aynı zamanda partneriniz lede uyumu yakaladığınız eğlenceli vakitler geçireceksiniz.Çocuk sahibi olanların çocuklarının mutlulukların şahit olması gibi durumlar söz konusu bu düğün yada nişan gibi bir olay olabileceği gibi torun sahibi olmanızda olabilir.Mutlu aile toplantılarının yaşanacağı bir dönem.

Şubat sonu gibi karşılaşacağımız karşı cinsten kişiyle bir ilişkiye başlamadan önce dikkatli davranmanız da fayda var önce karşımızdakini iyi tanıyın var olan bir ilişkiniz varsa onu riske edeceğinize deyip değmeyeceğini iyi düşünün yalnızsanız da bu kişiyle çok uzun vadeli bir beraberlik düşünmeyin. Merak etmeyin kalbi boş olanlar için mart sonu aradıkları aşkı bulabileceklerini söyleyebiliriz.

Mart ayı maddi açıdan hafif sıkıntılar yaşansa da ikili ilişkilerin güzel olacağı aile için sorunların halledildiği ailenize daha çok zaman ayırdığınız yalnız olanların kendilerine göre uygun olan bir kişi ile yeni bir ilişkiye adım atacakları bir dönem olacak.

Nisan ayı akraba ziyaretleri gündeme gelebilir eşinizin akrabası olan ancak sizin hoşlanmadığınız kişilerle görüşmek durumunda kalabilirsiniz gireceğiniz ortamlar sizi biraz gerebilir. Bu ayin sonuna doğru hic hesapta olmayan bir miktar para elinizde geçebilir.

Mayıs ayında bazılarınız ayrılık yaşayabilir bazılarımız uzun süredir devam eden ilişkilerini bitirme kararı alabilir ancak bu sorun yaşanan size huzur vermeyen ilişkiler için geçerli bu karar ile daha huzurlu daha rahat hissederek yeni aşklara yelken açacağımızı söyleyebiliriz

Haziran ayı gayrimenkul alım-satımları gerçekleşebilir banka kredisi gibi ödemeler gündeme gelebilir. Gene bu dönem de bir yolculuğa çıkabilir ve iş hayatında size çokça yardımı dokunacak bir kimse ile tanışabilirsiniz.

Ağustos-Eylül dönemi birlikteliklerin tadını çıkarabileceğiniz, partnerinizle uyumu yakalayacağınız, bekarlar için ilişki adaylarının çıkabileceği güzel bir dönem. Ancak dikkatli olmakta fayda var,ani başlangıçlar ani bitişler le sonuçlanabilir, eğer evlilik gibi bir düşünce içindeyseniz karşınızdaki insanı önce arkadaş olarak çok iyi tanımaya dikkat edin.Bazılarınız geçmiş tecrübelerden ders almamış olabilir. Gene bu dönemde bazılarınız yeni bir çevre edinebilir bunun iş değişikliği dolayısıyla olması olasılığı yüksek yalnız gene gireceğiniz bu yeni ortamda insanları çok iyi tanımadan samimi olmamakta fayda var ister karşı cinsten olsun ister hemcinsleriniz için geçerli olan bu durumu dikkate almalısınız.İnsanlara güvenmeden önce iyi tanıyın. Yoksa gerçek yüzlerini görmek size üzebilir.Temkinli yaklaştığınız taktirde bir zarar görmeyeceksiniz.

Eylül ayı oğlak burçları için ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlarda bulunmak için harika bir zaman. Çevreniz üzerinde fikirleriniz daha da önemseyeceği çevreniz üzerinde bıraktığınız etkilerin daha güçlü olacağı bir dönemdesiniz. Ay sonuna doğru bir yakınınız sizden bir konuda yardım isteyebilir evet demeden önce kendinize düşünme payı bırakın.

Ekim ayı iş hayatınızın oldukça yoğun olacağı bir dönem hatta bu dönmede bu yoğunluktan kaynaklı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları gündeme gelebilir beslenmenize dikkat etmelisiniz. Eylül sonu gibi aile içinde bazı kişilerin fazlaca üzerine gidebilir ve sabrını zorlayabilirsin plansız işler sizi strese sokabilir bu dönem size huzur veren size dinlendiren aktivite yapmaya özen gösterirseniz stresi yenmenize yardımcı olabilir.

Kasım ayı çocuk sahibi olanların çocuklarına daha çok zaman ayırmalarını gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Bu eğitim hayatlarını ilgilendiren bir konu olabileceği gibi arkadaş çevrelerinde olabilir. Yetişkin çocukları olanlarınızın ise çocuklarının eş adayları tanışmaları söz konusu olabilir.

Aralık da iş hayatında başarılı bir devre olacak. Hayata daha umutlu bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda çevrenizin desteği sizinle,destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla hoşça vakit geçireceğiniz toplantılar gerçekleşecek. Bu dönemi verimli kullanmayı başaracaksınız.Aile büyüklerinizden birinden gelecek sevindirici bir haber neşenizi katlayabilir. Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacaksınız. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından gene güzel gelişmeler yaşanacağını söyleyebiliriz.


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:06 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.1