Yine Yeni Yeniden

Go Back   Ask Perisi > Aşk Perisi Bilgi Paylaşım > Yaşama Dair > Astroloji Burçlar

Tags: , , , , , , ,

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-31-2013, 10:31 AM   #1
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Balık Burcu Yorumları, Balık Burcu 2014 Yılı Yorumu, Aşk Sevgi İş Yorumları

Balık Burcunu 2014’de Neler Bekliyor?
2014 Yılında Balık Burcu’nu Neler Bekliyor?


2014 yılı sizin için çok çabuk geçebilir. Ne günlerin, ne de mevsimlerin hızına yetişebilirsiniz. Çünkü aşırı yoğun bir çalışma temposuna girip geliştireceğiniz bu istikrarlı sistemle, neredeyse insan dayanıklılığının son sınırını test eder görünümü vererek çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Sırrınız, en rutin işleri bile oyun oynar gibi yapmanız olacak olasılıkla ve çalışmalarınızı takdir kazanmak için değil, kendi amaçlarınız doğrultusunda sürdüreceksiniz. Aynı anda çok sayıda projeye yoğunlaşmanızın, zamanınızı kontrollü kullanmanızı kaçınılmaz kılacağını tahmin edersiniz.Eğitiminizi de önemseyecek ve edindiğiniz bilgileri işinizde kullanmak isteyeceksiniz. Ama bu olası eğilimlerinizden sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmemesine dikkat etmeniz gerekli. Düşünceleriniz ve bununla bağlantılı olarak yaşam tarzınız ve dış görünümünüzle ilgili farklılaşma sürecek.2014’te de, değişimler sizi ve yaşamınızı büyütecek denebilir. Son yıllara dek, belki belli çevrelerde sezgisel ve duygusal doğanızı gizleme eğilimi göstermiş olsanız bile, artık bu ayrıcalıklarınızı gözler önüne sermekten çekinmeyeceksiniz.Duygusal yönünüz fark edilmeyecek gibi değildir. Bu nedenle olsa gerek, çoğunuz kendinizin “zeki”olmaktan çok, “tatlı biri” diye nitelendiğinize tanık olmuşsunuzdur. Ama son yıllarda, bu durumun değişmeye başladığının sanırım siz de farkındasınızdır. Doğuştan sahip olduğunuz yoğun sezgilerinizle, artık edinmeye başladığınız bilgileri aynı kapta yoğurarak insanlar için çok yararlı olabilir ve bu arada tabii, kendi yaşamınızı da ilerilere taşıyabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz bu durum yalnızca 2014 ile ilgili değil, gelecek yıllarda da söz konusu eğilimleri güçlü bir biçimde taşıyacaksınız. Ama bu sene, belli açılardan Zodyak’ın torpilli burçları arasında yer aldığınız söylenebilir.

Aslında, sizin için 2014 harika görünüyor. Ciddiye almanız gerekli tek ama önemli bir olumsuzluk ise, sağlığınızla ilgili.Bu yıl, uzun saatler boyunca ve yorucu işlerde çalışabilirsiniz. Ama bunun tam aksine, kendinizi baskı altına almamak adına ya da mükemmel olamamaktan korkarak çalışmaktan kaçmanız da beklenebilir. Yine de, uzun saatler boyunca ve yorucu bir tempoyla çalışmanız ve özellikle yönetimin sizde olacağı işlerde sorumluluk üstlenmekten mutluluk duymanız olasılığı çok daha yüksek görünüyor. Özellikle, detay ve araştırma gerektiren bunaltıcı projelerde son derece başarılı olabilirsiniz. Kolay işleri ise, olasılıkla sevmeyeceksiniz. Ancak, bu eğiliminiz problem yaratabilir. Kendinizi öyle bir baskı altına sokabilirsiniz ki ancak hastalanarak bu yoğunluktan kurtulabilirsiniz. Sorumluluk ve kendini adama duygunuz çok güzel olsa ve sizi mutlu eden işlere yönelmenizi sağlasa da, dengeyi bulmaya çalışmanız sağlığınız açısından kuşkusuz çok daha iyi olacaktır.2014’te, sağlığınızı önemsemelisiniz. İşinizde ihtiyaç duyduğuz enerjiye sahip olabilmeniz için düzenli bir yaşam sürmeniz gerekli. Öncelikle, yeterince uyumaya gereken önemi vermelisiniz. Uykusuzluk ayrıca sizi fazla yemeye yöneltip özellikle çikolata ve makarna türü direkt olarak enerji veren besinleri fazla tüketmenize yol açabileceği için, dengesiz beslenmenin yaratacağı birçok sorunun yanı sıra, alerji gibi cilt problemleri de yaşayabilirsiniz. Bundan daha önemlisi, vücudunuzda kalsiyum eksikliği ve kaslarınızda veya omurganızda sertlik oluşabilir. Vücut direnciniz ve enerjinizdeki noksanlığı sağlıklı beslenme ve vitamin takviyesi ile gidermeye çalışmalısınız. Ayrıca, yaşamınıza düzenli olarak yapacağınız bir spor etkinliğini katmanızda kuşkusuz yarar var. İlginç biçimde başkalarından göreceğiniz şefkat ve fiziksel temas, sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Düzenli masaj ise, sizde terapi etkisi yapabilir.Gözünüzü korkuttuysam, hemen belirtmeliyim ki yeni yılda, son derece zevkli geçecek seyahatlere, tatillere de çıkabilirsiniz. Eğer herhangi bir yere gitmezseniz, bu kez uzakta yaşayan dostlarınız, yakınlarınız size gelebilirler ve ziyaretleri gerçekten de özel olabilir. Olağan biçimde, hemen tüm ilişkilerinizi yine uyumla sürdüreceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Evliyseniz, eşinizin ailesiyle de iyi ilişkiler içinde olabilir ve onlardan önemli destekler görebilirsiniz. Aslında yalnızca eşinizin ailesi değil, farklı etnik kökenlerden gelen tüm insanlarla çok iyi ilişkiler içinde olup onlardan büyük yararlar görmeniz söz konusu.Bilgiye olan açlığınız ise, sizi yeni kavrayışlara ulaştırabilir; diğer bir deyişle, yaşama daha geniş bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Bunun uzantısında, eğitimde çok başarılı olabilirsiniz. Yabancı bir ülkede eğitim görmeniz ya da çalışmaya karar vermeniz de olasılıklar kapsamında düşünülebilir. Eğer bir yazar ya da eğitmenseniz, çok başarılı geçecek bir yıla hazırlanmalısınız.
Pismegatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Alt 12-20-2013, 01:34 PM   #2
Administrators
 
Üyelik tarihi: Oct 2010
Member No: 4
Mesajlar: 19.187
Standart 2014 Balık Burcu Yorumları, Balık Burcu 2014 Yılı Yorumu, Aşk Sevgi İş Yorumları

2014 balık burcunun yorumu:

Genel olarak mutlu bir atmosfer içinde olacağınız bir 2014 ’de merhaba diyelim. Balıklar bu yıl geçen yıl olduğu gibi şans gene sizden yana olacak. Balık buçları 2013 de iş hayatında değişiklik yaşama yanlarınız varsa - yeni bir şirkete geçiş ya da terfi etmeniz gibi bu yıl hemen söyleyelim bu değişim yaşanacak büyük ihtimalle bu durum şubat veya eylül gibi gerçekleşebilir. İş hayatınızda son derece olumlu gelişmeler sizi bekliyor pek çoğunuzun kazancında artış söz konusu bu işinizde yükselme neticesinde maaşınız daki artışla olabileceği gibi ek bir gelir sağlayacağınız bir işle de söz konusu olabilir yalnız hemen söyleyelim bu ek gelir sizin bir çabanız olmadan gerçekleşecek yani siz bir arayış içine girmeden ayağınıza gelecek desek yeridir. Dediğimiz gibi maddi anlamda rahatlama yaşanacakEvet, bu 2014 yıl geçmiş aşkların araması dönüşü olabilir hatta bazılarınız iki aşk arasında kalabilir bu yıl gönül işleri biraz karışık olsada merak etmeyin gerçek aşkı bulacaksınız ya da o sizi bulacak. Bekar olan balıkların bu yıl haziran sonu gibi evlenmeleri olası. Balık burçları 2014 sağlık konusunda bu sene hiçbir sorun görünmüyor son derece sağlıklı hatta yürüyüş ve sporla desteklediğiniz bir yıl. Yalnız koşturmalara bağlı ayak ve bacak ağrıları olabilir. Ayak sağlığınızı ön planda tutan ayakkabı seçimleri yaptığınız taktirde bu durum sorun olmayacaktır. ve bu durum sizin genel ruh halinizde oldukça olumlu etkileyecek kendinize yönelik lüks harcamalara gidebilirsiniz. Özellikle siz bir bayansanız güzelliğinize yönelik harcama miktarınızı arttırabilirsiniz. Bu sene ev alabilir ya da evinizi değiştirebilirsiniz size küçük gelen evinizi daha büyüğü ile değiştirmek yada daha iyi bir semte taşınma söz konusu. Bu sene ev konusunda değişim yaşanacak bu değişim evlilik nedeni ile ailenizin evinden taşınmanız şeklinde de gerçekleşebilir. Bu yıl sizin bile kendinize şaşıracağınız şekilde planlı programlı hareket edecek hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Merak etmeyin istediğiniz her konuda şans sizinle bu yıl mutlusunuz. İkili ilişkilerde çok ilginç gelişmeler gerçekleşebilir eski aşklar gündeme gelebilir sizin görmeyi hiç ummadığınız geçmişte ki sevgililerin gelişi hatta tekrar bir birliktelik isteğiyle geri dönüşleri söz konusu olabilir. Anacak hemen uyaralarım bu sefer sınırlarınızı iyi çizin kuralları siz koyun yani oyunu siz yönetin ki tekrar üzülmeyesiniz. İsteğinizin ne olduğunu açıkça söyleyin hemde en baştan eğer evlilik beklentisi içinde iseniz bunu daha ilişkinin en başında söyleyin. Geçmiş tecrübeleden ders alın bazen kendinizi tam olarak ifade edemediğiniz ilişkiye yönelik beklentilerinizi dile getiremediğiniz zorlandığınız oluyor daha en başında karşınızdakine neyin ne olduğunu söyleyin bu sefer bunu yapın.

Bu sene sosyal anlamda oldukça faalsiniz. Eğitiminize yönelik ekstra kurslara ya da direkt hobi olarak gerçekleştireceğiniz etkinliklere kurslara devam edeceksiniz. Eğitim hayatı devam edenleriniz yüksek lisans ya da doktara gibi bir çalışma içine girebilir yada mevcut böyle bir durumu olanların ise zorlanmadan bu çalışmalarını tamamlayacaklarını söyleyebiliriz. Bu yıl yeni bir beceri edinmeniz olası; yüzme bilmiyorsanız yüzme öğrenebilir, yeni bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirsiniz. Yâda sürücü kursuna yazılabilirsiniz yani hayatınızda daha önceden olmayan bir beceri geliştirmeniz söz konusu.

Ocak gibi son derece yoğun olacağınız bir dönem yaşayacaksınız ancak bunca koşturmaya nasıl dayanıp her işi vaktinde yetiştirdiğinize siz de şaşıracaksınız. Ocak sonu iş hatayında çok samimi olmadığınız sizi uzaktan uzağa gören ancak sizden hoşlanan birinin varlığı söz konusu olabilir bu kişi ile özel bir görüşme gerçekleşebilir eğer ciddi bakarsanız bu insanla evlilik söz konusu. Sadece sizin kendinizden emin olmanız gerekli çevrenin olumlu referanslarıda bu kişinin üzerinde olacak.

2014 Şubat ayı balık burçları evliler için çok güzel geçecek kısa bir kış tatili ile aşk tazeleyebilirler. Bazılarınızın ailesinde hamilelik haberi olabilir aileye yeni katılacak sürpriz bir birey hem şaşkınlığa sebep olurken hem de mutluluk getirecek.

Mart ayı iş hayatınızın yoğun olduğu kazancınızın arttığı ancak hesapta olmayan ekstra harcamaların gündeme geleceğini söyleyebiliriz. Gene bu ay içinde kardeşlerinizle ilgili sizi de mutlu edecek gelişmeler yaşanacak. Bir arkadaşınızla aranızda duygusal bir yakınlaşma yaşanabilir yada şöyle desek, iyi anlaştığınız bu kişi ile arkadaşlığınızın farklı bir boyuta taşındığını göreceksiniz. Burada bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz duygularınızdan tam da emin olamama neticesinde.

Nisan ayı daha durağan görünüyor iş arkadaşları ile dışarıda görüşmeler söz konusu olabilir yani arkadaş toplantıları. Bu ay sonu yapacağınız bir görüşme yada alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyecek.

Mayıs ayı akraba ziyaretleri yada erkek yada kız arkadaşınızın daha doğrusu partnerinizin ailesi ile tanışma söz konusu olacak kendinizi biraz gerilmiş hissetseniz de oldukça olumlu geçecek. Bu ay sonu iş yerinden bir arkadaşınızın özel bir sorunu ile ilgilenmek dert dinlemek durumunda kalabilirsiniz.

Haziran ayı yoğun ancak güzel görünüyor. Yeni biri ile tanışabilir ve ondan çok etkilenebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde torun sahibi olabilir. Araba alım satımı da bazılarınızın gündeminde yer alabilir.

Temmuz-Ağustos dönemi hiç hesapta yokken kendinizi bir yurt dışı seyahatinde bulmanız olası. Bu dönemde yurt dışı bağlantılı gelişmeler olacak belki yurt dışında bulunan akraba yada arkadaş ziyaretleri de söz konusu olabilir.

Eylül ayı bekarlar için evlilik ya da bu yönde atılacak bir adım gerçekleşebilir. Evli olanların çocukları ile ilgili ufak sıkıntılar yaşamaları olası. Bu dönemde maddi anlamda rahatlama olacak.

Ekim ayı ikili ilişkilerde uyum maddi açıdan rahatlama var. Evli olup sorun yaşayanlar eşleri ile aralarındaki sorunları çözüme kavuşturacak. Hatta eşi evi terk etmiş olanlar varsa eşlerinin tekrar yuvalarına dönmesi söz konusu.

Kasım-aralık dönemi alacağınız haberlerle sevineceksiniz. Gene bu dönemde kardeş yada çok yakın akrabalarınızla ilgili sizi de mutlu edecek gelişmeler yaşanacak düğün yada bebek haberi gibi. Kasım sonu ailenize ait bir gayrimenkul alımı söz konusu.
Pismegatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Bookmark Post in Technorati
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


                                                                                 
  Bize Yazin  Arsive Gözat Yukari Cik Rss Merkezi

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:30 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.1
  adidas ayakkabi